uk
False

Вхід в ABBYY Lingvo-Online

Введіть символи з малюнку
↻

Неправильна ел. пошта та/або пароль.

Неможливо продовжити роботу під цим обліковим записом. Цей обліковий запис заблокований.

Неможливо продовжити роботу під цим обліковим записом. Цей обліковий запис деактивований.

Неможливо продовжити роботу під цим обліковим записом. Цей обліковий запис ще не активований. Надіслати посилання для активації заново.

Ви ввели неправильний захисний код

Одне або декілька полів, обов’язкових для заповнення, залишились незаповненими.

Скасувати Увійти
Увійти через Facebook або Увійти через Google

Реєстрація на ABBYY Lingvo-Online

Пароль*

Підтвердьте пароль*

Ім’я*

Введіть символи з малюнку*
↻

Разом з реєстрацією на ABBYY Lingvo-Online ви отримуєте безкоштовний доступ до інших сервісів ABBYY Online.

Неприпустима адреса електронної пошти.

Вказана ел. пошта вже використовується іншим користувачем. Вкажіть для реєстрації іншу адресу електронної пошти.

Вказане ім’я вже використовується іншим користувачем. Вкажіть інше ім’я для реєстрації.

Пароль і його підтвердження не збігаються

Ви ввели неправильний захисний код

Одне або декілька полів, обов’язкових для заповнення, залишились незаповненими.

Відновлення пароля

Новий пароль буде надісланий на вказану адресу електронної пошти.

Введіть символи з малюнку

↻

Неприпустима адреса електронної пошти.

Неправильна адреса електронної пошти. Вказана адреса не зареєстрована на ABBYY Lingvo-Online.

Ви ввели неправильний захисний код

Одне або декілька полів, обов’язкових для заповнення, залишились незаповненими.

Форма перекладу для вашого сайту

Форма онлайн-словника ABBYY Lingvo-Online допоможе зробити ваш інтернет-ресурс ще кориснішим і цікавішим! Форма підтримує всі напрямки перекладу, представлені в онлайн-словнику ABBYY Lingvo. Переклад буде показано на сайті ABBYY Lingvo-Online.

Скопіюйте код форми та помістіть його без змін у вихідний код вашої сторінки:

Якщо ви хочете розмістити на вашому сайті повноцінний сервіс онлайн-словників, будь ласка, напишіть нам на адресу LingvoServer@abbyy.ru.

Відгук

Ім’я

E-mail

Вкажіть своє ім’я та адресу електронної пошти, якщо хочете отримати відповідь.

Введіть символи з малюнку

↻

Будь ласка, введіть текст відгуку.

Текст відгуку занадто довгий.

Ви ввели неправильний захисний код

Некоректна адреса електронної пошти.

Тест безпеки

Будь ласка, введіть символи з малюнка, щоб підтвердити, що ви людина, а не програма. Якщо ви не бачите захисний код, перевірте налаштування вашого браузера. Можливо, в ньому відключено показ зображень. Включіть його, оновіть сторінку і введіть захисний код.

Введіть символи з малюнку*
↻

Ви ввели неправильний захисний код

Інформація

ABBYY Lingvo Online

Lingvo Online – безкоштовний онлайн словник. Англо-український, англо-російський, тлумачний український словник та інші словники безкоштовно!

Усі новини 05.06.2014

Новий ABBYY Lingvo для Android миттєво перекладає слова з камери, що працює у відео-режимі

Share

Компанія ABBYY® оголошує про вихід нової версії мобільного застосунку для перекладу слів і стійких фраз ABBYY Lingvo Dictionaries 4.0 для Android з можливостями перекладу з фотографій і live-перекладу безпосередньо з камери мобільного пристрою.

Компанія ABBYY® оголошує про вихід ABBYY Lingvo Dictionaries 4.0 для Android - нової версії мобільного застосунку для перекладу слів і стійких фраз. Завдяки новим можливостям перекладу з фотографій і live-перекладу безпосередньо з камери мобільного пристрою, додаток дозволяє швидко – в один дотик екрану – ввести незнайоме слово і відразу отримати його переклад.

Функція фотоперекладу дозволяє користувачеві, зробивши фотографію тексту і торкнувшись незнайомого слова, умить прослухати його вимову і вивести на екран найпоширеніший переклад. За допомогою live-перекладу можна дізнатися значення слова або прослухати його вимову, просто навівши на нього камеру пристрою вказівником-прицілом і торкнувшись значка підтвердження: на екран буде виведений короткий переклад і значок відтворення вимови. В обох режимах дотиком до короткого перекладу на екран виводиться повна інформація про слово і його значення.

Крім нових можливостей уводу, застосунок як і раніше підтримує традиційний спосіб роботи зі словником – пошук у всіх підключених словниках обраного напрямку за допомогою вводу з клавіатури і перегляд повної картки слова. Слово можна знайти за його будь-якою граматичною формою. Для будь-якого слова в картці можна отримати переклад, просто торкнувшись його на екрані.

ABBYY Lingvo Dictionaries 4.0 для Android підтримує понад 250 тлумачних, спеціалізованих і словників загальної лексики для 28 мов, включаючи українську, російську, англійську, німецьку, французьку, іспанську, турецьку і багато інших, з яких кожен користувач може зібрати персональний набір необхідних словників. 50 словників входять у поставку програми та доступні для завантаження без додаткової оплати. Придбані додаткові словники можна будь-коли видалити з пристрою, щоб звільнити місце в пам'яті, а потім завантажити знову в разі потреби.

«Я часто буваю за кордоном, де доводиться стикатися з написами незнайомими мовами, – розповідає старший маркетинг-менеджер ABBYY Україна Ігор Федорець. – З новим Лінгво мені не потрібно вручну набирати незнайомі слова на моєму Android-телефоні, щоб дізнатися переклад, скажімо, назв страв у меню. Я просто наводжу камеру у відео-режимі на різні фрагменти цього меню і одним кліком дізнаюся значення кожного з невідомих слів. Дуже зручно! При цьому всі словники зі мною – тобто, ніякої передачі даних у мережі Інтернет у роумінгу».

API для розробників
Оновлена версія надає розробникам мобільного ПЗ нову можливість API Lingvo Dictionaries для Android – передачу історії пошуку слів, завдяки якій розширюються можливості інтеграції функції перекладу в один дотик в інші застосування Android. Більш докладно про ABBYY Lingvo API можна дізнатися за посиланням.

Доступність
З 5 по 7 червня ABBYY Lingvo Dictionaries 4.0 для Android можна придбати в Google Play® за акційною ціною 10 грн. З 8 червня вартість продукту становитиме 69,99 грн. Застосування сумісне з пристроями з операційною системою Android 4.0.3 і вище. ABBYY Lingvo Dictionaries підтримує англійську і російську мови інтерфейсу. Додаткову інформацію про продукт можна отримати на нашому сайті.

, щоб історія ваших запитів зберігалася.

X