uk
False

Вхід в ABBYY Lingvo-Online

Введіть символи з малюнку
↻

Неправильна ел. пошта та/або пароль.

Неможливо продовжити роботу під цим обліковим записом. Цей обліковий запис заблокований.

Неможливо продовжити роботу під цим обліковим записом. Цей обліковий запис деактивований.

Неможливо продовжити роботу під цим обліковим записом. Цей обліковий запис ще не активований. Надіслати посилання для активації заново.

Ви ввели неправильний захисний код

Одне або декілька полів, обов’язкових для заповнення, залишились незаповненими.

Скасувати Увійти
Увійти через Facebook або Увійти через Google

Реєстрація на ABBYY Lingvo-Online

Пароль*

Підтвердьте пароль*

Ім’я*

Введіть символи з малюнку*
↻

Разом з реєстрацією на ABBYY Lingvo-Online ви отримуєте безкоштовний доступ до інших сервісів ABBYY Online.

Неприпустима адреса електронної пошти.

Вказана ел. пошта вже використовується іншим користувачем. Вкажіть для реєстрації іншу адресу електронної пошти.

Вказане ім’я вже використовується іншим користувачем. Вкажіть інше ім’я для реєстрації.

Пароль і його підтвердження не збігаються

Ви ввели неправильний захисний код

Одне або декілька полів, обов’язкових для заповнення, залишились незаповненими.

Відновлення пароля

Новий пароль буде надісланий на вказану адресу електронної пошти.

Введіть символи з малюнку

↻

Неприпустима адреса електронної пошти.

Неправильна адреса електронної пошти. Вказана адреса не зареєстрована на ABBYY Lingvo-Online.

Ви ввели неправильний захисний код

Одне або декілька полів, обов’язкових для заповнення, залишились незаповненими.

Форма перекладу для вашого сайту

Форма онлайн-словника ABBYY Lingvo-Online допоможе зробити ваш інтернет-ресурс ще кориснішим і цікавішим! Форма підтримує всі напрямки перекладу, представлені в онлайн-словнику ABBYY Lingvo. Переклад буде показано на сайті ABBYY Lingvo-Online.

Скопіюйте код форми та помістіть його без змін у вихідний код вашої сторінки:

Якщо ви хочете розмістити на вашому сайті повноцінний сервіс онлайн-словників, будь ласка, напишіть нам на адресу LingvoServer@abbyy.ru.

Відгук

Ім’я

E-mail

Вкажіть своє ім’я та адресу електронної пошти, якщо хочете отримати відповідь.

Введіть символи з малюнку

↻

Будь ласка, введіть текст відгуку.

Текст відгуку занадто довгий.

Ви ввели неправильний захисний код

Некоректна адреса електронної пошти.

Тест безпеки

Будь ласка, введіть символи з малюнка, щоб підтвердити, що ви людина, а не програма. Якщо ви не бачите захисний код, перевірте налаштування вашого браузера. Можливо, в ньому відключено показ зображень. Включіть його, оновіть сторінку і введіть захисний код.

Введіть символи з малюнку*
↻

Ви ввели неправильний захисний код

Інформація

ABBYY Lingvo Online

Lingvo Online – безкоштовний онлайн словник. Англо-український, англо-російський, тлумачний український словник та інші словники безкоштовно!

Усі новини 27.08.2014

Новий ABBYY Lingvo x6 став у рази швидше і поповнився курсом граматики від Oxford

Share

Компанія ABBYY® випускає нову версію популярного електронного словника, ABBYY Lingvo x6. Новинка стала у кілька разів швидше попередника, має істотно перероблений інтерфейс, включає нові та оновлені словники і новий інтерактивний курс граматики англійської мови видавництва Oxford University Press.

Київ, 27 серпня 2014 року – компанія ABBYY®, провідний світовий розробник програмного забезпечення та постачальник послуг у галузі лінгвістики, розпізнавання документів і введення даних, випускає нову версію свого популярного електронного словника, ABBYY Lingvo x6. Новинка стала у кілька разів швидше попередника, має істотно перероблений інтерфейс, включає нові та оновлені словники і новий інтерактивний курс граматики англійської мови видавництва Oxford University Press.
Новий зручний і швидкий інтерфейс
Новий Lingvo запускається у п'ять разів швидше, ніж раніше, а переклад з наведення працює у два рази швидше і видає результат менш ніж за секунду. Зі спливаючого вікна перекладу з наведення тепер можна прослухати вимову, побачити транскрипцію і додати слово у програму для запам'ятовування нових слів Tutor.
Вся робота з програмою через основний інтерфейс тепер зосереджена в одному вікні - як у сучасних інтернет-браузерах. Для видачі результатів по кожному слову використовується окрема вкладка, в якій є рядок пошуку. Тобто, для пошуку інших слів і виразів більше немає необхідності повертатися у головне вікно програми: можна використовувати одну з відкритих вкладок, а можна відкрити нову.
При введенні слова автодоповнення дозволить не вводити слово цілком, підказавши його завершення. У разі якщо шукане слово набрано з помилкою, запропонує правильні варіанти на вибір. Є також автокорекція розкладки клавіатури при введенні.
Курс граматики англійської мови від Oxford University Press
В ABBYY Lingvo x6 доданий інтерактивний граматичний курс «Test it, Fix it» для рівнів Pre-Intermediate та Intermediate, розроблений видавництвом Oxford University Press. Він будується за принципом «вчимося на своїх помилках». Щоб почати навчання, необхідно обрати тему і виконати по ній вправи. Після перевірки програма покаже як правильні відповіді, так і ті, в яких були допущені помилки, і дасть можливість ознайомитися з граматичними правилами з обраної теми.
Оновлені і нові словники
У новій версії 20 нових і 10 оновлених словників: загальнолексичних для англійської, німецької та іспанської мов, галузевих з економіки, менеджменту, мікроекономіки, теорії ігор, целюлозно-паперового виробництва, транспортної техніки та сервісного обладнання. До складу ABBYY Lingvo x6 входить 12 сучасних загальнолексичних і тематичних словників для перекладу з української на англійську, російську, польську і назад, а також великий тлумачний словник сучасної української мови.
«Lingvo завжди був популярний серед індивідуальних користувачів. Але для компаній, що працюють із зарубіжними ринками і прагнуть поліпшити якість своїх комунікацій, Lingvo навіть більш важливий і потрібний, - коментує старший маркетинг-менеджер ABBYY Україна Ігор Федорець. - Справа в тому, що зрозуміти суть більшості текстів, звичайно, можна і за допомогою онлайн-перекладача. А от як бути з грамотним веденням листування і складанням бізнес-текстів співробітникам, які володіють мовою не ідеально? Тут зможе допомогти тільки якісний електронний словник - такий як Lingvo».
Доступність і ціни
ABBYY Lingvo x6 доступний у двох версіях: Професійній і Домашній. Остання відрізняється відсутністю у складі галузевих словників і призначена виключно для домашнього некомерційного використання. Для Професійної версії доступні ліцензії як для індивідуальних, так і для корпоративних користувачів. Lingvo x6 Домашня версія доступний тільки у варіанті «Три мови» (англійська, російська та українська, 299 грн.), а Професійна - у варіанті «Три мови» (399 грн. для індивідуальних користувачів) і «Багатомовний» (19 мов, 599 грн. для індивідуальних користувачів). Програма доступна у вигляді коробкової версії або версії для скачування в інтернет-магазині ABBYY та у партнерів по всій Україні. Ціни та шкала знижок на корпоративні ліцензії для Lingvo x6 Професійної версії наведені на сайті.

, щоб історія ваших запитів зберігалася.

X